Impossible WoW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Impossible WoW

Welcome To Impossible Forum !
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Какво е това ?

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
swiss
Private
Private



Брой мнения : 6
Join date : 30.01.2009

Какво е това ? Empty
ПисанеЗаглавие: Какво е това ?   Какво е това ? Icon_minitimeПон Фев 02, 2009 9:27 pm

Какво е това ? 1233602775


Mоя грешка.Малко съм тъп Wink
Върнете се в началото Go down
Heart
Главен Администратор
Главен Администратор
Heart


Брой мнения : 17
Join date : 01.02.2009
Age : 30
Местожителство : Jambol

Какво е това ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е това ?   Какво е това ? Icon_minitimeПон Фев 02, 2009 10:35 pm

Не схващам целта на пика , би ли обяснил/обяснила ?
Върнете се в началото Go down
http://burningorb.no-ip.org
swiss
Private
Private



Брой мнения : 6
Join date : 30.01.2009

Какво е това ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е това ?   Какво е това ? Icon_minitimeПон Фев 02, 2009 11:26 pm

На маунт сам летящ напраил сам камерата така, че да не се вижда героя и маунта вижте от колко далече ме блъска ...
Върнете се в началото Go down
Heart
Главен Администратор
Главен Администратор
Heart


Брой мнения : 17
Join date : 01.02.2009
Age : 30
Местожителство : Jambol

Какво е това ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е това ?   Какво е това ? Icon_minitimeСря Фев 04, 2009 12:11 am

Съмнявам се да те блъска , има шанс само 1 път да та е одарил след като си излетял , понякога става така ако времето на следващия му удър и времето ти на отлитане се пресечат ти можеш да летиш и той да те удари но само веднъж , съшо така вярвам че знаеш че и на майджа е така с каста на магий , пуснал си да зареждаш магията , на магията избягва от рейнджа но пак му я кастваш ...
Върнете се в началото Go down
http://burningorb.no-ip.org
(: Heartseeker :)
Private
Private



Брой мнения : 20
Join date : 02.02.2009
Age : 30

Какво е това ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е това ?   Какво е това ? Icon_minitimeСря Фев 04, 2009 10:26 am

swiss написа:
На маунт сам летящ напраил сам камерата така, че да не се вижда героя и маунта вижте от колко далече ме блъска ...

Може да те е ударил с пушката , или бола ... пък можи и с уръжието един път така бих Све от 20yrd го уцелих ... не е толкова фатално ....
Върнете се в началото Go down
swiss
Private
Private



Брой мнения : 6
Join date : 30.01.2009

Какво е това ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е това ?   Какво е това ? Icon_minitimeСря Фев 04, 2009 8:57 pm

Искате ли да тестваме да видиме давате ми ауто аттак аз фарча там с пилето пра се на нинджа ии застаате под мене и да видиме..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво е това ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е това ?   Какво е това ? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Какво е това ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Impossible WoW :: Burning Orb Support :: Reports-
Идете на: