Impossible WoW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Impossible WoW

Welcome To Impossible Forum !
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Идея за евента

Go down 
+3
Burky`
Motomi
St1l1nGn0o0b
7 posters
АвторСъобщение
St1l1nGn0o0b
Private
Private



Брой мнения : 14
Join date : 06.02.2009

Идея за евента Empty
ПисанеЗаглавие: Идея за евента   Идея за евента Icon_minitimeПет Фев 06, 2009 10:54 am

Предлагам едно нещо за евента без амбуш защото вчера на Fate ми вкарах 6к амбуш 4к backstap и тои умря......Пък на warr му бия по 4500-5000
Върнете се в началото Go down
Motomi
Private
Private
Motomi


Брой мнения : 5
Join date : 30.01.2009

Идея за евента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идея за евента   Идея за евента Icon_minitimeПет Фев 06, 2009 11:36 am

я ела ми одари на моя warr 4500-5000 Wink аз предлагам амбуша да е позволен , защото вобще не е бугав даке невиждам смисал да е забранен Wink
Върнете се в началото Go down
Burky`
Главен Администратор
Главен Администратор
Burky`


Брой мнения : 15
Join date : 23.01.2009
Age : 29

Идея за евента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идея за евента   Идея за евента Icon_minitimeПет Фев 06, 2009 12:11 pm

Амбуш-а си работи перфектно, както и ресилиенсе-resilience.Така, че амбуша е позволен !
Върнете се в началото Go down
https://impossiblewow.bulgarianforum.net
Heart
Главен Администратор
Главен Администратор
Heart


Брой мнения : 17
Join date : 01.02.2009
Age : 30
Местожителство : Jambol

Идея за евента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идея за евента   Идея за евента Icon_minitimeПет Фев 06, 2009 3:10 pm

А направо да забраним сякви магий и да са перунтите на ауто атак не искате ли ? Като почнете с теа глупави и безсмислени предложения направо изгарям ...
Върнете се в началото Go down
http://burningorb.no-ip.org
Malchy
Private
Private
Malchy


Брой мнения : 7
Join date : 05.02.2009

Идея за евента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идея за евента   Идея за евента Icon_minitimeПет Фев 06, 2009 3:45 pm

Поне да забраните пиенето на евента? huh? и ако случаино вече е забранено да СИ ОТВАРЯТЕ ОЧИТЕ МАЛКО ПОВЕЧЕ последния евент бях преебан от така нареченото "ПРО" Zuel които най-нагло седна да пие и заради това загубих не че е от голямо значение но все пак.. lol!
Върнете се в началото Go down
St1l1nGn0o0b
Private
Private



Брой мнения : 14
Join date : 06.02.2009

Идея за евента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идея за евента   Идея за евента Icon_minitimeСъб Фев 07, 2009 1:27 pm

Malchy ima si priofesiq Firs Aid za 2 sec q vdigash i bandajvash :p
Върнете се в началото Go down
Malchy
Private
Private
Malchy


Брой мнения : 7
Join date : 05.02.2009

Идея за евента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идея за евента   Идея за евента Icon_minitimeСъб Фев 07, 2009 5:25 pm

не ти говоря за това на последния евент играх срещу Zuel които ме победи по простата причина че седна да пие за мана и бъгъвата близалка му върна 1К мана за секунда и тои се хилна ... не за друго иначе за First Aid знам ... :]
Върнете се в началото Go down
St1l1nGn0o0b
Private
Private



Брой мнения : 14
Join date : 06.02.2009

Идея за евента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идея за евента   Идея за евента Icon_minitimeСъб Фев 07, 2009 6:44 pm

Ми незнам онази близалка връща 2% мана Razz и е малко бъгава
Върнете се в началото Go down
HeLLch0
Private
Private
HeLLch0


Брой мнения : 9
Join date : 29.01.2009

Идея за евента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идея за евента   Идея за евента Icon_minitimeВто Фев 10, 2009 3:34 pm

Аз непомна някои да е ял на евента а и има ГМ-та да гледат дуела lol!
Върнете се в началото Go down
ZAKONA
Private
Private



Брой мнения : 5
Join date : 30.01.2009

Идея за евента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идея за евента   Идея за евента Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 8:15 am

абе незнам кои кво е ял ама ZUEL стигна до финала
Върнете се в началото Go down
Malchy
Private
Private
Malchy


Брой мнения : 7
Join date : 05.02.2009

Идея за евента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идея за евента   Идея за евента Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 2:00 pm

Zuel стигна до финала след като в дуела срещу мен най-нагло седна и пи за мана но няма значение вече ми е все едно ... довечера пожелавам късмет на всички записали се за евента Smile GL & HF
By Malcho
Върнете се в началото Go down
St1l1nGn0o0b
Private
Private



Брой мнения : 14
Join date : 06.02.2009

Идея за евента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идея за евента   Идея за евента Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 7:37 pm

Razz i успех и от мене а доколкото Zuel ако та хване с Warlock she ti ebe Censored Razz ама както и да е нека най-добрия да победи и да нема такива работи
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Идея за евента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идея за евента   Идея за евента Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Идея за евента
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Impossible WoW :: Server Discussion :: General Chat-
Идете на: