Impossible WoW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Impossible WoW

Welcome To Impossible Forum !
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Имам проблем със саита и немога се регна за да играя!

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
dj_du
Private
Private



Брой мнения : 1
Join date : 08.02.2009

Имам проблем със саита и немога се регна за да играя! Empty
ПисанеЗаглавие: Имам проблем със саита и немога се регна за да играя!   Имам проблем със саита и немога се регна за да играя! Icon_minitimeНед Фев 08, 2009 9:05 pm

помогнете аз и мой приател искаме да играем в burrning orb но не мога да влезна в саита за да регистрирам ако някои знае ка да се регна плс да каже skype:dj_du...
Върнете се в началото Go down
iv0
Private
Private



Брой мнения : 4
Join date : 04.02.2009

Имам проблем със саита и немога се регна за да играя! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам проблем със саита и немога се регна за да играя!   Имам проблем със саита и немога се регна за да играя! Icon_minitimeНед Фев 08, 2009 10:41 pm

http://burningorb.no-ip.org/news.php пробвай с това
Върнете се в началото Go down
Heart
Главен Администратор
Главен Администратор
Heart


Брой мнения : 17
Join date : 01.02.2009
Age : 30
Местожителство : Jambol

Имам проблем със саита и немога се регна за да играя! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам проблем със саита и немога се регна за да играя!   Имам проблем със саита и немога се регна за да играя! Icon_minitimeПон Фев 09, 2009 3:45 pm

Предполагам , че просто не сте изчакали да ви са активира акаунта защото отнема от 5 до 10 минути за активация ...
Върнете се в началото Go down
http://burningorb.no-ip.org
Sponsored content





Имам проблем със саита и немога се регна за да играя! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам проблем със саита и немога се регна за да играя!   Имам проблем със саита и немога се регна за да играя! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имам проблем със саита и немога се регна за да играя!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Impossible WoW :: Server Discussion :: General Chat-
Идете на: